Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Drone Film Festival Wrocław 2017

Kolejna 2. edycja Drone Film Festival Wrocław 2017 jak już wcześniej wspominaliśmy odbędzie się ponownie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani ze współpracy z tą uczelnią. Szczególnie chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie w sprawy organizacyjne panu Bogdanowi Bugajskiemu – wykładowcy – i panu Dawidowi Frikowi – Dyrektorowi Biura Promocji. Całe wydarzenie wspiera jeszcze kilku wykładowców tej uczelni, m.in.: Piotr Żukowski, organizator 15 . DSW Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych

Co nowego na festiwalu dronowym i festiwalu filmów dronowych?

Oczywiście konkurs filmowy i fotograficzny został utrzymany w tej samej formie. Jak już zapewne wiecie, w tym roku zmianie uległy konkurencje filmowe, będą to: CITY / INDUSTRIAL, NATURE, MOVE. Natomiast ocenie podlegać będą następujące elementy filmów: FABUŁA / MONTAŻ / UJĘCIA. Filmy zawierać muszą min. 60% ujęć dronowych i trwać 1-5 min.

Każdy festiwal filmowy to również muzyka,  dlatego… do naszego przedsięwzięcia zaprosiliśmy Związek Kompozytorów Polskich z przedstawicielami z Wrocławia. To dzięki muzykom i kompozytorom będziemy mogli po raz pierwszy w Polsce (a kto wie, może i na świecie) uczestniczyć w koncercie na ”100” dronów. Każdego z uczestników, nominowanych, czy gości posiadających swoje maszyny, będziemy prosić, aby je ze sobą zabrali i stali się częścią tego koncertu. Kolejnymi elementami tego muzycznego lotu będą wariacje z cyklu dron i skrzypce, ale nie zdradzimy Wam więcej szczegółów, niech to zostanie niespodzianką. Występ ZKP na naszym festiwalu to pierwsza odsłona koncertu, który w całości odbędzie się w Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA .

Drone Film Festival Wrocław 2017
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest

Ale to nie wszystko…

W ramach festiwalu odbędzie się Micro Drone Race, którego głównym organizatorem jest firma Micro FPV Shop. Wszystkich z podstawowymi umiejętnościami operowania dronem zapraszamy na I Micro Drone Race.

Adam Pióro – Micro FPV Shop. Wyścig Micro Dronów klasy Tiny Whoop. Uczestnicy dostaną quady(drony) i gogle na miejscu,brak możliwości latania własnym dronem. Quad jest przerobionym E010, z kamerą i mocniejszymi silnikami oraz standardową aparaturą. Gogle VR007 Pro. Tor będzie względnie prosty z kilkoma bramkami. Aby zapisać się jako uczestnik trzeba przejść prosty test umiejętności pilotowania quada na miejscu.

Finał Drone Film Festival już za :

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Galę finałową ponownie wspierać będą wolontariusze z Fundacji Inicjatyw lokalnych ”Qdowa”.

Zapraszamy na wydarzenie na FACEBOOKU.

Do zobaczenia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu 🙂

Pin It on Pinterest