Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Plakaty naszych niektórych wydarzeń

Drone Film Festival Wrocław 2016

Festiwal Sztuki Bez Granic/ Art Festival Bez Hranic

W dniach 10-11 czerwca 2011 odbył się „Festiwal Sztuki Bezgranic”. Festiwal ten to połączenie klasyki i sztuki współczesnej. Prace i wystawa znajdowały się na Zamku w Nachodzie, gdzie już od 11 czerwca  można było podziwiać międzynarodową wystawę sztuki współczesnej z kolekcji profesora Zbigniewa Makarewicza. Drugą atrakcją tej wystawy był zbiór prywatny skrzypiec i smyczków. Kolekcja przedstawia różnorodność sztuki lutniczej.Podziwiać można było takie modele skrzypiec jak między innymi: Guarneri, Klotz, Stradivartius i wiele innych.

Konfrontacje Fotograficzne Flasz&Miecz vs Bad Kudowa

Konfrontacje Fotograficzne są plenerowym pojedynkiem fotograficznym. Głównym celem imprezy jest promocja bractw rycerskich, artystów, ich fotki a co za tym idzie – miasta Kudowy Zdroju na szczeblu ogólnopolskim w dość nietypowy i ciekawy sposób: dzięki prezentacji rycerzy, wojów i dam.

Dzień Życzliwości organizowany w Kudowie-Zdrój organizowany w latach 2010, 2011, 2013

Ogólnopolską akcję Dnia Życzliwości w 2010 r. rozpromowało miasto Wrocław, każde miasto mogło oficjalni na mapie Polski zaznaczyć swoje  wydarzenia związane z życzliwością z tego dnia. Jak widać nasza kreatywność przyniosła wiele uśmiechu i radości :).

Konkursowa Jazda Samochodem - dla pasjonatów, zawodowców i amatorów

Pin It on Pinterest