Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych 110%Art

rok powstania 2010

Kreatywne działania

Wzajemna pomoc

Nowe doświadczenia

Ciekawe, unikatowe wydarzenia

Praca w twórczym zespole

Zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności

Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych 110%ART (znane również jako SSLK 10%ART) powstało w 2010 roku w Kudowie-Zdroju, w jednej z najatrakcyjniejszych miejscowości uzdrowiskowych na tym globie. Nasze stowarzyszenie narodziło się dzięki kreatywnym ludziom, którym nie przeszkadzała różnica wieku, wykonywany zawód, odmienne zainteresowania, czy przekonania religijne bądź polityczne. Połączyły nas wspólne marzenia i chęć tworzenia inspirujących, ciekawych wydarzeń i warsztatów. Na swoim koncie mamy organizację wielu eventów, wspieramy ponadto liczne imprezy, czy akcje charytatywne. Na Ziemi Kłodzkiej, miejscu naszych dynamicznych początków, w 2011 roku otrzymaliśmy nagrodę Człowiek Roku 2011. Jednak największą nagrodą dla ludzi działających w naszym stowarzyszeniu jest efekt końcowy wykreowanej imprezy, udzielonej pomocy potrzebującym czy nabycie nowych umiejętności.

W chwili obecnej działamy na terenie całej Polski, ale w swoim statucie nasze projekty nie mają granic terytorialnych. Skupiamy się zwłaszcza na regionie Dolnego Śląska i jego stolicy Wrocławia. Nasza aktywność związana jest z ogólnie powszechną z kulturą, sportem, nauką czy inną formą działalności na rzecz rozwoju i poszerzenia własnych horyzontów oraz osób nas otaczających.

Do większych imprez zorganizowanych przez SLK 110% ART należą:

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Największa wystawa skrzypiec i smyczków w Europie

Oto kilku działaczy stowarzyszenia:

Przemysław „Sowa” Sowiecki – współtwórca i prezes stowarzyszenia. Redaktor Kreatywnika – portalu twórczych i aktywnych. Obecnie zawodowo zajmuje się szeroko pojętym marketingiem w Internecie w ramach własnej działalności gospodarczej SowiWeb. Specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych i fotografii dronowej, prowadzi również szkolenia z zakresu Content Marketingu. Pomysłodawca i organizator Drone Film Festival. Lubi szybką jazdę samochodem i ciasteczka, zwłaszcza cookies. Jest tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego, oryginalnego i wartego pokazania innym.

Ola Skudlarska – absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo związana z liniami lotniczymi Qatar Airways, gdzie obsługuje klientów niemiecko- i anglojęzycznych. Działa w redakcji Kreatywnika – portalu twórczych i aktywnych oraz agencji multi marketingowej SowiWeb. Pełni funkcję koordynatora działań w Drone Film Festival. Miłośniczka podróży i intensywnych wędrówek górskich, podczas których nie rozstaje się z aparatem. Bardzo dobrze czuje się w pracy z dziećmi. W chwili obecnej młoda mama na etacie z każdym dniem odkrywająca uroki macierzyństwa 🙂

Dariusz Goławski – członek komitetu założycielskiego oraz vice prezes stowarzyszenia. Współorganizator i pomysłodawca wielu imprez i eventów.
Lubi między innymi kabaret, dobra grę aktorską oraz grę na perkusji.
Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i sytuacji bez wyjścia, zawsze szuka najlepszego rozwiązania i kompromisu.
Uwielbia patrzeć w niebo i słuchać odgłosów natury.
Na co dzień pracuje w branży finansowej.

Oliver Britton – urodzony w ’88, absolwent dwóch szkół fotograficznych. Artystycznie obcuje z medium fotografii i filmu. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych. Idąc wraz z duchem czasu aktywnie rozwija swoją własną działalność artystyczną i jako uprawniony pilot bezzałogowego statku powietrznego zajmuje się filmowaniem z powietrza: (Photoando). W ostatnim czasie miał przyjemność występowania w roli jurora na festiwalu filmów z Drona: „Drone Film Festival” zorganizowanego we Wrocławiu, z którym jest mocno związany.

Ola Jakubowska – artystka-plastyk pochodząca z Gdańska gdzie rozpoczęła edukację w dziedzinie sztuk plastycznych. Dyplom z wyróżnieniem zdobyła we Wrocławiu gdzie jako zawodowy fotograf rozpoczęła twórczość artystyczna oraz komercyjną. Miłośniczka dziedzin sztuki, w swoich pracach porusza się w kręgu takich zagadnień jak metafora, symbolizm, fantastyka, a inscenizowane fotografie przedstawiają postaci w niekonwencjonalnych realiach tworząc widzowi niejednoznaczną przestrzeń do refleksji. Ostatnia wystawa miała miejsce w świnoujskiej galerii miejskiej, był to wykonany w duecie projekt: „fotoformacje”.

Bogdan Bugajski – magister inżynier, absolwent Politechniki Wrocławskiej, a także studiów podyplomowych z Realizacji Filmowej i Telewizyjnej. Pracował jako fotoreporter we wrocławskim oddziale „Gazety Wyborczej”, a także jako operator kamery w studiu ATM, m.in. przy produkcji reality show „Dwa Światy”. W Dolnośląskiej Szkole Wyższej jest specjalistą ds. obsługi studia telewizyjnego. W Centrum Badawczo-Projektowym Gier i Animacji „Digital Masters” prowadzi zajęcia z zakresu filmowania z powietrza oraz wybranych form fotograficznych.

Pin It on Pinterest